Olga Łączkowska-Majda

adwokat

Bartosz Majda

adwokat

Jesteśmy adwokatami przedsiębiorców. Tworzymy umowy, które chronią i pomagają w bezpiecznym rozwijaniu firm. W Sądach egzekwujemy prawa naszych klientów.
[Więcej >>>]

O nas

Można powiedzieć, że nasza wspólna zawodowa droga zaczęła się od… zakazu konkurencji 😉 Dlaczego?

Kiedy otwieraliśmy swoje pierwsze kancelarie zastanawialiśmy się czy zrobić to razem czy osobno. Zawsze działaliśmy w zbliżonych obszarach praktyki prawniczej i oboje skupialiśmy się przede wszystkim na obsłudze przedsiębiorców, sprawach handlowych i gospodarczych.

W takim układzie nie jest zbyt trudno wpaść na siebie po przeciwnych stronach. W związku z tym decyzja mogła być tylko jedna – działamy wspólnie. Dzięki temu możemy swobodnie wymieniać się doświadczeniami bez ryzyka niezamierzonej konkurencji.

W naszej praktyce pomagamy przede wszystkim przedsiębiorcom w prowadzeniu przez nich swoich firm. Wielu z naszych Klientów to firmy rodzinne, jak my.

Dlatego wiemy z jakimi sprawami borykają się na co dzień i jak niebezpieczne mogą okazać się dla nich związki z niewłaściwymi pracownikami lub współpracownikami. Pomagamy chronić ich firmy oraz przedstawiamy im rozwiązania pozwalające na ich rozwój.

***